PALDER Nedir?

Kısa adı PALDER olan Tüm Ahşap Palet Üreticileri Derneği, TR-PAL markası ile tanımlanan ahşap paletlerin imalatı ve tamiri için Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada lisans veren, merkezi Ankara’da bulunan bir dernektir.
PALDER’e lisans başvurusunda bulunan firmalar bağımsız denetçilerce incelenir ve yetkinliği kabul edilenlere lisans numarası ve lisans belgesi verilir ve lisans alan firmalar bu sitede yayınlanır.
PALDER lisans verdiği firmaların yaptığı imalatın standartlara uygunluğunu, kalite kontrolünü ve değişim koşullarını bağımsız denetim kuruluşları vasıtası ile haberli/habersiz kontrol eder.
PALDER, TR-PAL paletlerin aynı kalite koşullarının tüm lisans sahiplerine aynı rekabetçi koşulların uygulanmasını sağlar.
PALDER bu organizasyonu yürütmek için bir kazanç elde etmeyi düşünmemektedir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com